Realizacje

Ponad 15 lat doświadczenia

Innowacje i technologie

Dodatkowe silosy i nowy system podawania materiału

Jeden z naszych klientów, po owocnej i satysfakcjonującej współpracy, zdecydował się na rozszerzenie swojego zakładu produkcyjnego o dodatkowe silosy oraz wprowadzenie nowego systemu podawania materiału!

Projekt chłodzenia dla linii technologicznej

Przedstawiamy nasz projekt chłodzenia dla linii technologicznej z różnymi temperaturami procesowymi, oparty na chłodni wentylatorowej BRW oraz zintegrowanym systemie chłodzenia wodą SIREG.

Kompleksowa relokacja silosów

W ostatnich dniach dla jednego z naszych klientów przeprowadziliśmy kompleksową relokację silosów wraz z podłączeniem do układu podawania proszku.

Profesjonalny przegląd okresowy

Regularne przeglądy są kluczem do długiego i bezproblemowego funkcjonowania sprzętu. Dbaj o niego z Emplast – warto inwestować w spokój i efektywność!

Modernizacja systemu chłodzenia

Dla jednego z naszych Klientów przeprowadziliśmy modernizację systemu chłodzenia. Istniejący system wody lodowej został ulepszony poprzez dodanie nowej instalacji w istniejącym zbiorniku, bazującej na wymienniku płytowym.

Zwiększenie możliwości produkcyjnych

Dla naszego cenionego Klienta zrealizowaliśmy kluczowy projekt i wdrożenie modernizacji układu chłodzenia. Naszym celem było nie tylko zwiększenie możliwości produkcyjnych, ale także zapewnienie elastyczności i efektywności na przyszłe lata.