Zaawansowane systemy termoregulacji, które oferujemy, umożliwiają zachowanie maksymalnej kontroli nad temperaturą wody. To niezbędne dla osiągnięcia optymalnej wydajności i bezpieczeństwa procesów przemysłowych w wielu branżach. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami produktów Industrial Frigo, a w razie pytań prosimy o kontakt.

Systemy termoregulacji Industrial Frigo – charakterystyka

Industrial Frigo jest cenioną na całym świecie firmą, specjalizującą się w systemach chłodzenia i termoregulacji przemysłowej. Marka projektuje i wykonuje zaawansowane technologicznie rozwiązania wykorzystywane w wielu sektorach gospodarki, w tym branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, gumy, branży spożywczej czy motoryzacyjnej. W rozbudowanym portfolio firmy znajdują się m.in. termostaty do form wtryskowych stosowane w celu kontroli temperatury maszyn i urządzeń.

Systemy termoregulacji Industrial Frigo pozwalają utrzymywać stałą, wysoką jakość procesów produkcyjnych. Przydają się m.in. w produkcji o charakterze masowym, która wymaga powtarzalności. Użytkownicy doceniają termostaty i termochillery włoskiej marki m.in. za solidne wykonanie, wysoką funkcjonalność i stabilność działania. To urządzenia o długiej żywotności, umożliwiające zachowanie pełnej kontroli nad temperaturą.

Termoregulacja wody – sprawdzone rozwiązania dla branży PTS

Nasza firma dostarcza klientom zaawansowanie jednostki do termoregulacji o szerokich możliwościach. Oferujemy m.in. urządzenia z serii TW wyposażone w nowoczesne rozwiązania, takie jak wyświetlacz alfanumeryczny czy wysokowydajna pompa niskociśnieniowa. Termostaty Industrial Frigo nadają się do pracy w bardzo wysokich temperaturach i umożliwiają bezpośrednią lub pośrednią wymianę ciepła.

Oferowane przez nas urządzenia do termoregulacji mają bardzo dobre parametry techniczne i są wyposażone w przyjazne dla użytkowników sterowniki. Ich obsługa jest intuicyjna, a solidne wykonanie zapewnia odporność na takie czynniki, jak promieniowanie UV. W celu zapoznania się z dokładną specyfikacją termoregulatorów zachęcamy do pobrania katalogu dostępnego na stronie.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

Efektywne chłodzenie i termoregulacja wody są bardzo ważne pod kątem jakości procesów produkcyjnych w wielu branżach. Jeśli chcą Państwo wyposażyć swoją firmę w sprawdzone, nowoczesne urządzenia do kontroli temperatury, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół zapewnia:

  • doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne usługi projektowe z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i warunków,
  • sprawną, terminową realizację projektów,
  • serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i niezbędne przeglądy techniczne termostatów i termochillerów.

Emplast to pewny wybór – warto dołączyć do grona naszych klientów.

Systemy termoregulacji (termostaty)

Urządzenia

Kategorie

Kategorie

Ostatnie wpisy