Jeśli chcą Państwo zainwestować w system chłodzenia wody technologicznej, który charakteryzuje się energooszczędnością, serdecznie polecamy systemy Industrial Frigo dostępne w naszej ofercie. To jednotemperaturowe urządzenia z wbudowanym chłodzeniem swobodnym, zapewniające wysoką wydajność. Zapraszamy do kontaktu!

System chłodzenia, który gwarantuje oszczędność energii

Nasza firma dostarcza klientom energooszczędne systemy chłodzenia wody technologicznej Industrial Frigo – wiodącego producenta zaawansowanych technologicznie układów chłodniczych dla przemysłu. W katalogu produktów marki dostępne są innowacyjne urządzenia działające w oparciu o system Free Cooling. Procesy swobodnego chłodzenia pozwalają uzyskać wysokie osiągi cyklu chłodniczego i produkcji zimnej wody przy niskich kosztach. W praktyce jednotemperaturowy system chłodzenia z systemem Free Cooling zapewnia redukcję zużycia energii na poziomie nawet 80% w okresach średnich/zimnych. To oszczędny, zrównoważony wybór, który wpisuje się w wymagania współczesnych przedsiębiorstw.

Jakie energooszczędne systemy chłodzenia oferujemy?

W Emplast możemy zaoferować klientom różne rozwiązania w zakresie chłodzenia przemysłowego. Jeśli chodzi o systemy energooszczędne, dostarczamy firmom układy SIRE oraz SIREG. To jednotemperaturowe urządzenia wyposażone w zautomatyzowane systemy chłodzenia swobodnego, które mogą pracować w temperaturach od +45°C do -25°C. Systemy chłodzenia SIRE i SIREG są dostępne w różnych wersjach, zapewniając dużą elastyczność instalacji. Wszystkie łączy jednak wysoka funkcjonalność, innowacyjność i solidne wykonanie.

Dostępne u nas energooszczędne układy chłodzenia znajdują zastosowanie w wielu sektorach. Doskonale sprawdzają się w branży tworzyw sztucznych, a także spożywczej, farmaceutycznej czy motoryzacyjnej. Decydując się na systemy chłodzenia Industrial Frigo, inwestują Państwo w stabilność działania i wysoką efektywność procesów chłodzenia.

Jednotemperaturowe systemy chłodzenia – fachowe doradztwo

Wybierając odpowiedni energooszczędny system chłodzenia dla swojej firmy, warto skorzystać z pomocy ekspertów. Nasz zespół zapewnia fachowe doradztwo techniczne i wsparcie w doborze optymalnych rozwiązań. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów, od projektów, przez wdrożenia, aż po obsługę serwisową. Współpracując z Emplast, mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście, terminowość oraz najwyższą jakość dostarczanych produktów.

W przypadku jakichkolwiek pytań o wybrany energooszczędny system chłodzenia Industrial Frigo prosimy o kontakt.

Energooszczędny system chłodzenia

Urządzenia

Kategorie

Kategorie

Ostatnie wpisy